Ніж складаний Civivi Merit C24012-1 Veselka - Гарант качества
3 921 ₴
Показати оптові ціни3067 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C24012-1
Ніж складаний Civivi Merit C24012-1 Veselka - Гарант качестваНемає в наявності3 921 ₴
-
| Понеділок |
09:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 20:00
|
|
| Середа |
09:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 20:00
|
|
| Субота |
09:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
|
| Виробник | CIVIVI |
|
| Вага | 82.5 г |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 83.2 мм |
| Довжина колодки | 110.3 мм |
| Марка стали | 14C28N |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 193.5 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Колір ручки | чорний |
Інформація для замовлення