-21%
Килимок туристичний складаний одномісний IXPE Naturehike Thickened NH20FCD07 кемпінговий з алюмінієвою плівкою, 187x56x2,5 см,
1 394 ₴
1 101,26 ₴
Показати оптові ціни1090 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6927595748084
Килимок туристичний складаний одномісний IXPE Naturehike Thickened NH20FCD07 кемпінговий з алюмінієвою плівкою, 187x56x2,5 см,Готово до відправки1 394 ₴1 101,26 ₴
-
| Понеділок |
09:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 20:00
|
|
| Середа |
09:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 20:00
|
|
| Субота |
09:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Жовтий |
|
| Вага | 530 г |
| Висота | 187 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Розмір | 187*56*2,5 см |
| Тип | Килимок |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 56 см |
Інформація для замовлення