-18%
Ніж Ruike Jager F118-B Veselka - Гарант качества
3 784 ₴
3 102,88 ₴
Показати оптові ціни3072 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: F118-B
Ніж Ruike Jager F118-B Veselka - Гарант качестваГотово до відправки3 784 ₴3 102,88 ₴
-
| Понеділок |
09:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 20:00
|
|
| Середа |
09:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 20:00
|
|
| Субота |
09:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
| Виробник | Ruike |
|
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Форма | clip-point |
| Колір ручки | чорний |
| Чохол/ніжини | Є |
Інформація для замовлення