Ніж складаний Ruike M121-TZ Veselka - Гарант качества
8 663 ₴
Показати оптові ціни6861 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M121-TZ
Ніж складаний Ruike M121-TZ Veselka - Гарант качестваНемає в наявності8 663 ₴
-
| Понеділок |
09:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 20:00
|
|
| Середа |
09:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 20:00
|
|
| Субота |
09:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
|
| Виробник | Ruike |
| Колір | Сріблястий |
|
| Вага | 110 г |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Марка стали | S35VN |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складаних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Колір ручки | сірий, сріблястий |
Інформація для замовлення