Ящик модульний для інструменту Ryobi Link RSL102, 23.5х56х40.5см, пластик Veselka - Гарант якості
7 139 ₴
Показати оптові ціни5371 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5132006073
Ящик модульний для інструменту Ryobi Link RSL102, 23.5х56х40.5см, пластик Veselka - Гарант якостіНемає в наявності7 139 ₴
-
| Понеділок |
09:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 20:00
|
|
| Середа |
09:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 20:00
|
|
| Субота |
09:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
|
| Виробник | Ryobi |
| Тип | Шухляда |
|
| Вага | 4.95 кг |
| Висота | 235 мм |
| Вантажність | 36 кг |
| Довжина: | 560 мм |
| Додатково | Органайзер, IP65 |
| Кількість замків | 2 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал замків | метал |
| Колір | чорний із салатовим |
| Ширина | 405 мм |
Інформація для замовлення