-24%
Лещата TOPEX, поворотні, чавунні, 100мм, 5.3кг Veselka - Гарант якості
2 379 ₴
1 808,04 ₴
Показати оптові ціни1790 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07A210
Лещата TOPEX, поворотні, чавунні, 100мм, 5.3кг Veselka - Гарант якостіГотово до відправки2 379 ₴1 808,04 ₴
-
| Понеділок |
09:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 20:00
|
|
| Середа |
09:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 20:00
|
|
| Субота |
09:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
| Виробник | TOPEX |
|
| Величина розкриття губок | 105 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Різновид лещат | слюсарні |
| Габарити | 28x15 |
| Матеріал губок | метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Механізм стиснення | нарізний |
| Наковальня | 1 |
| Поворотна основа | 1 |
| Розмір (ширина) губок | 100 мм |
| Тип | тиски |
Інформація для замовлення